לחגוג יום הולדת 60 במלון בוטיק בצפון

מה יותר מתאים מאשר לחגוג יום הולדת 60 במלון בוטיק בצפון
כבר שנים מספרים לנו ש-40 הוא ה-30 החדש, ש-50 הוא ה-40 החדש וכן הלאה, אבל כמה שלא יזיזו את המחוג שמאלה, גיל 60 הוא בהחלט נקודת ציון חשובה בחיים בהם אנו נוהגים לברך זה את זה ב "עד מאה ועשרים", ובלי ספק זמן בו מותר, ראוי ורצוי לנו להשקיע בעצמנו ובבני זוגנו.

בכנען וילאג' אנחנו מארחים זוגות חוגגים בכל הגילאים – צעירים החוגגים ירח דבש, זוגות על סף הפיכתם להורים לראשונה, בשנית או אפילו ברביעית (וכן ירבו), זוגות בימי נישואין, וכמובן – ימי הולדת עגולים וחגיגיים בכל הגילאים. אך נדמה לנו שאנחנו יכולים לומר בלב שלם שבעוד שלרוב ישנו מכנה משותף בדמות דוק של דאגה בדמות השאלות ' האם מגיע לנו?' 'האם זה לא יקר מדי?' 'האם הילדים מסתדרים?' 'האם הכל ממשיך לדפוק בעבודה?', ועוד כהנה וכהנה דאגות מן היומיום שמתגנבות לרגעים חטופים לתוך החופשה, החוגגים יום הולדת 60 נראים כמעט תמיד חסינים בפניהן.

יום הולדת 60 הוא זמן שבו כבר ברור לנו כי מגיע לנו, כי עמלנו עד כה לא היה לשווא וכי עתה אנו יכולים להתפנות לשים את עצמנו בראש סדר העדיפויות. זוגות החוגגים יום הולדת 60 כבר לא מתנצלים כשהם משאירים מאחוריהם בית עם תריסים מוגפים, אין מי שצריך לחמם אוכל במיקרוגל רק משום שהם יוצאים לחופשה, והבחירה בחופשה איכותית, יקרה ומפנקת נראית לא פחות ממתבקשת עבור מי שעשו כברת דרך כה יפה בחיים האלה.

אך אפילו הכל יפה ונכון וציורי, ומאוד רומנטי וזוגי, ישנם זוגות אשר עם כניסתם למחצית החיים השנייה דווקא מחפשים בילוי במעגלים רחבים יותר של משפחה או חברים. חגיגה בחברת חברים היא חגיגה שלמה שבה ניתן ליהנות מכל העולמות; תוכלו להגיע עם זוג חברים נוסף, או כמה מהם, ולחגוג עם ארוחה בהזמנה אישית על שפת הבריכה וליהנות מפרטיות בסוויטות הזוגיות. אם אתם טיפוסים משפחתיים מאוד, ולא רק זוגיים, תוכלו לחגוג את האירוע אצלנו בפורום מורחב יותר. אמנם בשגרה אנו מקבלים אורחים מבוגרים בלבד, אך לכבוד חגיגות יום הולדת 60 תוכלו להזמין את כל חמש הסוויטות ואנו נשמח לארח גם את משפחותיכם, לרבות ילדים ונכדים.

ולא פחות חשוב מזה – אם אתם ילדי החלומות של כל הורה שנתן מכל הלב והשקיע את מיטב שנותיו בגידול ילדיו, תוכלו להזמין אירוח מפנק ומפתיע עבור הוריכם ליום הולדת 60, אנו נשמח לתאם ולארגן את כל הפרטים ולקבל אותם אצלנו לחופשה, שגם אם לא הזמינו אותה בעצמם, כשיצאו ממנה יהיו חייבים להודות שכבר מזמן הגיעה להם אחת כמותה...