על המהפכה החברתית ועל צימרים יוקרתיים בצפון

כמה שקשה לחיות בישראל! המשכורות לא עולות, יוקר המחיה מרקיע שחקים, וכולנו חיים יומם ולילה בתוך הקלחת הרותחת הזו של עבודה - בית - טלפונים - מיילים - ילדים - משפחה - משכנתא - לחץ!

יש בינינו כאלה שלא רואים את האור שבקצה המנהרה - אבל אנחנו כאן על מנת לספר לכם, שדווקא יש מה לעשות, ויש אופטימיות. ואפשר לצאת ממעגל העומס, ולו רק להטענת מצברים קצרה וחזרה שלווה יותר לשגרה. רוצים לדעת איך. קראו עוד ותגלו!

2011 - העם יוצא לרחובות

בשנת 2011 הכריזו מעל מליון ישראלים שזהו זה, הם לא מסוגלים יותר לעמוד בנטל הכלכלי על מעמד הביניים בארץ. "מחאת הקוטג'", שבטח זכורה לכולנו, ניסתה לשנות את המציאות הקיימת, שבה כמעט שמינית (!) מההכנסות הממוצעות "הולכות" על קניות בסופר.

הזעקה החברתית שאז נשמעה ברחובות, היא הסיפור של כל אחד מאיתנו - הסיפור על שילוב בין כסף לחיים, הסיפור על אנשים שאין להם מספיק זמן ליהנות מהחיים.

זה עניין של החלטה

במאמר זה, כנראה שלא נפתור את המצוקה הכלכלית שאז הוציאה אנשים לרחובות. אבל אנחנו כן יכולים לספר לכם, שמאז שנת 2014 בכל שנה יותר ויותר ישראלים מאפשרים לעצמם נופש בארץ ובחו"ל (והממוצע הוא שלוש פעמים בשנה!). בפסח השנה, כמעט חצי מליון איש יצאו לחופשה. זה לא שאנשים התעשרו או שהחיים כאן נעשו פחות תובעניים. זה עניין של סדר עדיפויות. כי מי שעובד קשה כדי לחיות בכל השנה - מגיע לו, מדי פעם, חופשה "כמו שצריך", שתאפשר אגירת כוחות, שלווה ופינוקים - על מנת להתחיל שוב מייד עם תום החופשה, בכוחות מחודשים.


מלון ספא בצפון 


חופשה היא כבר לא מוצר מותרות

הישראלים "מצביעים ברגליים", ובוחרים לצאת לחופשה - במלון בוטיק בצפון או לאורך החומה הסינית הגדולה - זה בכלל לא משנה. העיקר - שאתם מאפשרים לעצמכם לנוח.

חופשות שנועדו לאפשר לכם להמשיך ולשמור על שגרת היום העמוסה, הן בדרך כלל חופשות קצרות של "בטן גב", שבהן דואגים לסביבה מפנקת, למלון או צימר מפנקים ומאובזרים, ולהרבה זמנים של שלווה ונינוחות. אולי אתם מכירים את זה ואולי תתפלאו לשמוע - גם לילה אחד בצימר מפנק בצפון הארץ, יכול לעשות פלאות ללחץ הדם ולרמת הסטרס (שלא לדבר על התחדשות הזוגיות, לידה של רעיונות חדשים, ועוד הפתעות שמחכות בתוככם לרגע של שקט...)

 

צימר לזוגות

 

צימר יוקרתי בצפון - לארוז ולנסוע

לא תמיד אפשר לצאת לחופשה ארוכה ביעד רחוק, לארוז, לטוס יום או יומיים, לשכור רכב ולטייל "בגדול". לפעמים - רק קפיצה קטנה אל מחוץ לשגרה זה כל מה שאתם צריכים. ובדיוק לשם כך, אנחנו מעלים את האפשרות של חופשה קצרה בצימר יוקרתי בצפון - שם תמצאו את כל הדרוש לחופשה הרגועה המושלמת. כל מה שצריך הוא לארוז כמה בגדים ומברשת שיניים בתיק קטן - ולהיכנס לרכב. אתם יותר ממוזמנים אלינו - לכנען וילאג' מלון בוטיק וספא - לחופשה קצרה וחלומית, להטענת מצברים!