רעיונות ליום נישואין

יום הנישואין הוא הזדמנות שאסור לפספס, לשמור על הגחלת ולבלות זמן איכות ביחד. חיי היום יום והשגרה שלנו נוטים להשכיח מאיתנו את הכרח להשקיע בבן/בת הזוג שלנו, ולדחוק את ההשקעה בקשר - או אפילו את הבילוי המשותף שפעם היה לנו כל כך הרבה ממנו - לתחתית סדר העדיפויות.


עבור מי מבינינו המחפשים רעיונות ייחודיים לחגיגת יום נישואין
– ניתן למצוא כמה רעיונות מקוריים בשפע, ונביא כמה מהם בהמשך. חשוב להזכיר, שהצלחתו של יום נישואין אינה נמדדת במקוריות הרעיון לחגיגתו, אלא יותר ביכולת שלכם באמת לבלות ביחד, ליהנות זה מחברתו של זו, למצוא זמן מחוץ לשגרה התובענית ולמשימות היום יום, להיזכר, להתענג, על בן/בת הזוג שלנו ועל כל הסיבות שבגינן בחרנו לקשור את גורלנו דווקא בזה שלו/שלה.

יום נישואין הוא הזדמנות מצוינת לבילוי זוגי 

רעיונות מפתיעים ליום הנישואים

ביום הנישואין שלכם תוכלו להפתיע את בן/בת הזוג שלכם במתנה לא צפויה. אפילו דברים פשוטים כגון זר פרחים למקום העבודה, מתנה שמצביעה על תשומת לב, או אפילו ממתק מיוחד – יעשו את העבודה. 

אם תוכלו לפנות לעצמכם ערב, או אפילו יום שלם, נטול הטרדות, עבודה, טלפונים, והסחות דעת, תוכלו "לברוח" למקום שקט כגון צימר יוקרתי, מלון בוטיק אקסקלוסיבי, מסעדה או אזור אהוב עליכם בטבע. לחילופין תוכלו לארגן לעצמכם יום פינוק, שיכלול למשל ארוחות טובות, אולי בילוי במקום מפנק כגון ספא המציע עיסוי זוגי; או לחילופין דווקא פעילות ספורט אקסטרימי – מה ששניכם אוהבים.

תוכלו לשחזר תחביבים משותפים ישנים שנהגתם לעסוק בהם ביחד, לבקר שוב במסעדה אהובה ישנה או במקום מפלט שהייתם יושבים בו בתחילת הזוגיות,אפשר אפילו לשחזר תמונות או אירועים מיום החתונה.

יום נישואין בספא - בילוי רומנטי בלתי נשכח


זוגות רבים בוחרים לחגוג את יום נישואיהם
באמצעות הזמנה ליום פינוק בספא, עם חוויית אירוח שלעיתים כוללת גם עוד כמה פינוקים מסביב (כגון מעסי הבית, טיפולי ספא ועוד). כך תוכלו לבלות ביחד את כל היום, בשלווה ובנינוחות.


אל תשכחו שיום הנישואין שלכם לא אמור להפוך להיות מרוץ
להשיג, לראות ולחוות דברים. אין שום רשימה בה צריך לסמן מה הספקתם או לא; פשוט ארגנו לעצמכם יום להתרגעות, שיחות נעימות, אינטימיות ופינוקים, שיאפשר לכם עוד שנה שלמה של ציפייה ליום הנישואין הבא.
 


לחוויית יום נישואים בלתי נשכחת - הזמינו סוויטה זוגית עוד היום >>>