לאוהבי החופשה בצימר יוקרתי בצפון

צפון הארץ הוא אזור מפותח ועשיר בתיירות. בשונה ממרכז הארץ שמציע פעילות אורבנית או מאילת הדרומית שמציע נופש ספורטיבי ואקטיבי, צפון הארץ היה תמיד ועודנו מעוז אוהבי הטבע, איכות החיים, השקט והרוגע, והוא משמש כבר שנים כיעד מועדף לחופשות זוגיות, לזוגות המגיעים ליום כיף זוגי בצפון באווירה אחרת, לחופשות למשפחות שאוהבות טבע ומרחב, וכמובן גם לאוהבי החופשה בצימר יוקרתי בצפון נמצא טווח רחב של אתרים העונים על העדפה זו.

תיירים מקומיים וגם בינלאומיים יודעים כבר להעריך את איכויותיהם המיוחדות של הגליל והגולן. הם מגיעים במיוחד לאזורי צפון הארץ בחיפוש אחר סוג מאוד מסוים של נופש ויודעים לבטח שקצב החיים השונה והייחודי כאן יענה על ציפיותיהם. גם אם אינכם נמנים על מיטיבי הלכת דווקא, קרוב לוודאי שהשהייה בסביבה ירוקה, באוויר פתוח ובמקום בו הנוף המקסים ורחב הידיים עוטף אתכם מכל פינה, תעשה הבדל משמעותי בין נופש עירוני לנופש צפוני.


מלונות בוטיק בצפון קמו לאורך השנים האחרונות במיקומים מאוד מיוחדים, החל מליבם של יערות מרוחקים ועד לאחוזות ביישובים קהילתיים. כמו החברה הישראלית עצמה, גם כאן תוכלו למצוא תמהיל מאוד מגוון ומעניין של סגנונות וסוגי אירוח שתוכלו לבחור על פי טעמכם או על פי החשק לגוון בכל חופשה מחדש – חופשה כפרית, חופשה קולינרית, חופשה בריאותית או חופשת ספא טיפולית מענגת – כל אלה מחכים לכם בצפון הארץ.

ריכוז לא מבוטל של מלונות יוקרה בצפון פועל הן לטובת האורחים והן לטובת בעלי המלונות. מצד אחד קיימת תחרות בריאה, אשר מחייבת את בעלי המלונות לתת שירות מצוין, איכות גבוהה ולשמר עמידה בסטנדרטים שכל הזמן עוד הולכים ומשתפרים. מצד שני, היא גם יוצרת חשיפה של קהל מאוד איכותי לנוכחות של מלונות יוקרה בצפון ומעשירה את הנישה התיירותית הזו בארץ, ומפה לה מקום בליבו של הקונצנזוס התיירותי הישראלי.

בכנען וילאג', אחוזת ספא יוקרתית בצפון, אנו שמחים לראות את עצמנו כמשתייכים למשפחת מלונות היוקרה בצפון, מגדול ועד קטן, ומזמינים אתכם לקחת פסק זמן ולהגיע אל האזור בארץ שבו בעצם הטרנד הכי חם החל את דרכו.