מלון בוטיק בצפון - יותר טוב מנופש באירופה

 

ראשית, מלון בוטיק בצפון משתלם יותר כלכלית. במחיר בו כלולות טיסות, בית מלון איכותי ובזבוזים ניתן לבחור באופציה קרובה יותר, נגישה יותר וכלכלית יותר. מלון בוטיק בצפון מציע חוויית נופש רגוע ושקט ממש בהישג יד. ארצנו הקטנטונת רוויית נופים מדהימים, ומדוע להתאמץ ולשלם יותר כשאפשר לנפוש בקרבת מקום ולקבל את אותה החוויה?

אמנם לא תוכלו ליהנות מהנופים האורבניים של ערי אירופה, אך מנגד תוכלו לחוות את השקט הצפוני ואת הנופים המושלגים בחורף. קחו לדוגמא את מלון הבוטיק בצפון- כנען וילאג', הממוקם בכפר חד-נס הקטן שברמת הגולן. מלון הבוטיק המפואר, מציע חוויית שהות קסומה, רומנטית ושקטה לנופשים תוך כדי צפייה בנופי הכינרת הפנורמיים המשתקפים מאזור המלון.

כך, תוכלו לנפוש בשלווה והן ליהנות מאווירת חופש מנותקת מן העולם החיצון- וכל זאת במרחק שלא מצריך את חידוש הדרכונים או מעבר בידוק בטחוני שיגזול משלוותכם ומזמנכם.

בנוסף, חוויית שהות במלון בוטיק מספקת לנופשים את כל צרכיהם במקום אחד. בכדי שתוכלו למצות את חוויית הרגיעה עד תום, לא תצטרכו לצאת משטח המלון. בתוכו, תוכלו ליהנות מהאטרקציות שמציע. הן מחדרי הפאר המצוידים בכל טוב, מבריכת המלון, הספא המפנק, הארוחות הטעימות ובעיקר- מהשקט מסביב.

השוואה מסכמת- אירופה, או צפון הארץ?

לאירופה יש בהחלט הרבה מה להציע לתיירים. אין ספק שקשה להישאר אדישים למראות הערים הקטנות, המבנים המרהיבים, הנופים החדשים לעין ומהתחושה המלווה ביציאה מן השגרה. אך מנגד, אי אפשר לשכוח שאין כמו בבית.

את אותה החוויה של ההתנתקות, שבירת השגרה היום יומית ומתן מנוחה לנפש תוכלו לקבל גם במלון בוטיק בצפון. ואין ספק שלדבר יתרונות רבים: תוכלו להרגיש שאתם במקום אחר על אף שתישארו בגבולות המדינה, תוכלו ליהנות מחסכון כלכלי ומהוצאות נוספות, לא תתרחקו יותר מידי על כל מצב שהוא, תוכלו לנצל את הזמן לעצמכם ולשלווה שמביא עמו הצפון הקסום.