צימר בוטיק לירח דבש

כשבדור ההורים שלנו היו מתחתנים, היה ברור לכולם שמיד לאחר החתונה יוצאים לירח דבש בארץ. כן-כן, בארץ! במקרים רבים אפילו בבתי הבראה... מי היה מעלה על דעתו דבר כזה היום, הא?!

אבל אחרי שעשינו, הישראלים בני דורנו, את כל הסיבוב סביב העולם, למדנו קצת על פרופורציות, ויותר מזה- כשהכרנו בכך שבעצם יש כאן הכל – תודעת שירות איכותית, סטנדרטים גבוהים לאירוח, אוכל נפלא, פרטיות שמאפשרת להתנתק מהכל, וחמימות שיש רק אצלנו, ישנה מגמה חדשה שמחזירה עטרה ליושנה ומביאה זוגות רבים לבלות את ירח הדבש שלהם ממש כאן, בחיק ארצנו היפה, כי מי יכול לעמוד בפני הצעה לסופשבוע זוגי מפנק בצימר בוטיק איכותי?

התפיסה שצריך לנסוע רחוק כדי להגיע קרוב אחד לשני, שגם גוררת אחריה הוצאות עצומות שנלוות להוצאות הגבוהות גם כך של החתונה, החלה אט-אט להפוך את הנושא הזה לפחות ופחות מובן מאליו עבור זוגות צעירים שגם רוצים לבסס את חייהם פה לאחר החתונה. במקרים רבים הטיול הגדול כבר נעשה אחרי הצבא, ולפעמים פשוט נוח יותר לדחות אותו דווקא לשלב מאוחר יותר בחיים, והבחירה לפרוש מן האירוע, הארגונים והמתחים לצימר בוטיק שיהיה מפלט זוגי, היא בחירה מאוד טבעית עבור מי שמחפשים דרך "לנחות" בחזרה מן ההתרגשות הגדולה מבלי לאבד את התחושה המיוחדת שיום החתונה משרה, וגם למצוא עוגן לחזרה לזוגיות טבעית ולשפיות של שגרת החיים.

עבור זוגות ברי מזל עושים זאת אוהביהם: הורים, אחים או חברים, שמחפשים דרך לבטא את התרגשותם הרבה והשתתפותם בשמחת הזוג. הזמנת חופשה בצימר בוטיק אינטימי, עם אוריינטציה לאירוח זוגות בירח דבש, שיודע להעניק את כל הפינוקים, היחס העוטף והחמים, הפרטיות המיוחלת ואת המקום להירגע מן ההתרגשות הגדולה, היא מתנה נפלאה לכל זוג טרי. אפילו זוגות שמתכננים נסיעה לירח דבש ארוך ומרוחק במועד מאוחר יותר, ישמחו מאוד לגלות שחשבתם עליהם ושבניגוד לתכנונים פניהם אינן מועדות בחזרה לביתם ממנו יצאו בבוקר, אלא לכיוון צפון הארץ, להתרגעות מפנקת בצימר בוטיק שנבחר בקפידה עבורם, (ואם יש באפשרותכם –חשוב מאוד כמובן בליווי נהג ערני ופיקח).

אנחנו במלון בוטיק בצפון כנען וילאג' תמיד שמחים להכין את אחת הסוויטות המפנקות שלנו לאירוח זוג טרי. הם מביאים איתם ניחוח של תקווה ואמונה באהבה אמיתית, ולמרות כל ניסיוננו הרב, וכל הסטנדרטים המוקפדים והגבוהים שלנו בכל מקרה, יש משהו בקסם שאופף זוג בירח דבש שמצליח להוציא מאיתנו אפילו עוד טיפה יותר מזה, וגורם לכולנו להתאהב מחדש במה שבחרנו לעשות בחיינו...