טיפולי פילינג גוף - תאפשרו לעור שלכם להתנקות

מדוע טיפולי פילינג חשובים כל כך?

קיימים סוגים שונים של טיפולי פילינג, כל אחד נעשה בצורה אחרת ומתאים לסוגי עור שונים. צוות המטפלים המקצועי שלנו יודע להבחין בין סוגי העור השנים, ובכך לקבוע את טיפול הפילינג המושלם והמותאם ביותר עבור כל אחד. לאחר הטיפול מתחיל תהליך ריפוי העור, בו מתחילה לצמוח שכבת עור חדשה ובריאה יותר.

טיפולי הפילינג מתבצעים באמצעות חומרי טיפול מיוחדים המותאמים ומיועדים במיוחד עבור טיפולים אלו. החומרים הללו מכילים תערובת של גרגרים, חומצות, שמנים וחומרי הזנה שונים.חומרים אלו מנקים ומשקמים את העור ומאפשרים לו להצמיח שכבת עור חדשה.

לא הרבה אנשים מודעים לחשיבות טיפולי הספא בארץ. בשל תנאי האקלים הישראלי, אנו חשופים לשמש, לחום וללחות רבה, לכן הטיפולים עוזרים לניקוי הלכלוך ומאפשרים לעור להתחדש כל הזמן.

בטח כבר הבנתם כמה חשוב להשקיע בעצמכם, אז אם כבר החלטתם להתפנק בטיפולי ספא, מומלץ שתעשו את זה במקום שווה במיוחד! ספא בצפון במלון כנען וילאג' יאפשר לכם גם להשקיע בעצמכם ובבריאותכם על ידי טיפולים מקצועיים שיותאמו במיוחד עבורכם וגם ליהנות מנוף קסום, מהפנט במקום יוצא דופן.

במלון כנען וילאג' תוכלו ליהנות גם ממגוון רחב של חבילות ספא מדהימות שהמלון מציע. שילוב השניים - טיפולים מפנקים ונוף עוצר נשימה זו בהחלט ההגדרה הטובה ביותר לחופשה חלומית ומושלמת. אנו מחכים לכם כאן ומוכנים להעניק לכם טיפולים מפנקים ואיכותיים במיוחד, תרגישו חופשי להפתיע אותנו בכל רגע!