בלוגרית הולנדית בכנען וילאג': "סופ"ש זן בצפון ישראל"

לאחרונה זכינו לארח בכנען וילאג' את אייריס פירס, בלוגרית תיירות מובילה מהולנד. לאייריס יש כ- 19,000 עוקבים באינסטגרם וכן 4,500 אוהדים בעמוד הפייסבוק של הבלוג Meet You At The Bridge - בהם היא מתעדת את מסעותיה בעולם.

הנה מה שהיה לה להגיד עלינו אחרי סוף שבוע רגוע במלון בוטיק בצפון כנען וילאג' (מתורגם מתוך המקור):

סוף שבוע של זן בצפון ישראל. נסענו לכנען וילאג' בדרך מתפתלת, כאשר המלון ממוקם בינות לגבעות ירוקות, כרמים קטנים ובסמוך לחופי הכנרת. זהו צד יפה ושונה של המדינה שמעולם לא ראיתי לפני כן. ישראל ממשיכה להפתיע אותי לחיוב.
 

זכינו לקבלת פנים חמה ביותר מהבעלים הידידותיים של המלון, אבי וענת, שתמיד היו שם בשבילנו. המלון הנפלא והשקט הוא המקום הטוב ביותר להרגיע את הנפש, אחרי שבוע עמוס מאוד בתל אביב. כנען וילאג' הוא מלון בוטיק קטן, בו כל הצמחים הפורחים נותנים תחושה של אזור טרופי. החדר שלנו היה מרווח עם ג'קוזי המשקיף על הכנרת, וארוחת בוקר בריאה וטעימה מוגשת כל בוקר בסמוך לבריכה.

מעבר לביקור קצר בכנרת רוב זמננו הוקדש לשהייה במלון, שיחות עם ענת, קריאת ספרים, שחייה, הנאה מהיינות המקומיים ותכנון הטיול הבא שלנו. במלון יש גם מתקני ספא מעולים והוא מושלם לזוגות אוהבים. העיפו מבט בתמונות שלנו מכנען וילאג' ואל תשכחו להגיע לכאן בעצמכם, כדי ליהנות מהחוויה האמיתית!


 

 

 

 

 

  

 

נשמח לארח גם אתכם לסוף שבוע רגוע בכנען וילאג'.