עיסוי זוגי מעולם אחר

שלל סוגים וטכניקות של עיסוי התפתחו במקביל, כמעט בכל תרבות ברחבי העולם. את כל אלה הצליחה לקחת התרבות המערבית ולהפוך מטיפול גופני שוטף לאומנות של פינוק ממש - עיסוי זוגי הוא בעל ערך מוסף של יצירת חוויה משותפת, אינטימית וקרובה לבני הזוג.

כיום קיימים מעל למאה וחמישים סוגים שונים של עיסוי. בין אלה המוכרים ביותר בארץ הינם וודאי עיסוי רפואי, עיסוי שוודי (המכונה גם עיסוי קלאסי או עיסוי אירופאי), עיסוי רפלקסולוגי, שיאצו, עיסוי הומאופטי, עיסוי באבנים חמות ועוד. עיסוי זוגי הוא פיתוח מתבקש המאפשר הפקת הנאה מיוחדת מעיסוי היות ומעורב בו גם בן / בת זוג אהובים.

ישנם שני סוגים של עיסוי זוגי, הראשון הוא טיפול בו שני בני זוג מקבלים עיסוי במקביל, תוך שכיבה על מיטות עיסוי קרובות דיין עד שניתן ממש לאחוז ידיים במהלך הטיפול. סוג נוסף של עיסוי זוגי הוא עיסוי בארבע ידיים כאשר מקבלים עיסוי בו זמנית ממעסה מקצועי ומבן / בת הזוג, חווייה בספירות אחרות של קבלה והענקה זוגית.

אנו בכנען וילאג' בחרנו להתמחות, במסגרת טיפולי הספא המפנקים אותם אנו ערוכים להציע, בכמה סוגי עיסוי.
שילוב המיקום, האווירה והמעסים המקצועיים, קבועים, מנוסים ומוכשרים הם המבטיחים שתתקשו למצוא מסאז' זוגי בצפון המשתווה לשלנו באיכותו. 

ברור לנו שכמו כל אלמנט בחופשה הזוגית שלכם גם כאן פרטיות הינה תנאי הכרחי בלעדיה לא ניתן להתמסר וליהנות באמת מעיסוי זוגי. לכן עיסוי כזה אצלנו נערך בחדר ספא זוגי פרטי חמים ומפנק. 

בפתח כל עיסוי תתבקשו לבחור את שילוב השמנים המועדף על כל אחד מכם, כך שגם חוויית הריח תותאם בדיוק לטעמכם. 

מלבד עיסויים מוכרים כגון עיסוי שוודי, עיסוי ארומתרפי (הכולל פילינג גוף), עיסוי באבנים חמות, עיסוי רפלקסולוגי ועיסוי קצוות אנו מציעים את עיסוי הוילאג' בו משולבות מספר טכניקות וכן עיסוי זוגי, בו כל אחד מבני הזוג יכול לבחור את סוג הטיפול המתאים ביותר עבורו, או כזה שנעשה בארבע ידיים ובמהלכו ינחה המעסה המקצועי את בן הזוג המעסה עימו כך שיפעלו יחד בהרמוניה. עיסוי שכזה הוא חוויה מיוחדת היות והמגע שזוכים לו ניתן על ידי זוג ידיים של מעסה הבקיא במלאכתו וזוג ידיים מלא אהבה של בן / בת הזוג ושמכיר וחש את סוג המגע המועדף עליו.