מהם ההבדלים בין "סתם" צימרים, לצימרים יוקרתיים, ומה כדאי לכם לבחור?

עבור כל המתעניינים, הכנו רשימה של נקודות מהותיות, הסכמות את ההבדלים בין צימרים יוקרתיים לצימרים אחרים, הנה היא לפניכם: 

הפרטיות

צימרים יוקרתיים מאפשרים לכם פרטיות, כולל על המרפסת או בגינה בחוץ. כשהצימרים מתוכננים היטב, תוכלו למצוא פרטיות רבה גם כאשר ממוקמים מספר צימרים במתחם. הפרטיות היא משמעותית הן בהיבטים הויזואליים (למשל, בצימר מתוכנן היטב ניתן להתפנק בג'קוזי חמים אל מול נוף טבעי וירוק - לפעמים בתוך הצימר מול חלון ממנו נשקף אליכם הנוף, ולפעמים אפילו ממש מחוץ לבקתה); והן בהיבטים השמיעתיים - בצימר מתוכנן היטב אף אחד לא ישמע אתכם, ואתם לא תשמעו אף אחד אחר.

רמת האירוח

מכיוון שתחום האירוח בצימרים פרטיים הינו תחום שאין עליו בקרה, כל אדם יכול בעצם להציע אירוח תמורת תשלום בביתו או בחצרו, במבנה שהוא ייעד לכך. בצימרים יוקרתיים, תגלו יותר מאשר רמת אירוח בסיסית, או מיטה ומקרר. רמת האירוח בצימרים איכותיים תכלול זמינות טלפונית גבוהה של המארח, אבזור מפנק של הצימר (נדבר על זה בפסקה הבאה), פינוקים נוספים (כמו פירות, יין, והפתעות שונות שיחכו לכם בצימר, הכנה מדוקדקת של הצימר לפני שתגיעו ובהתאם לסוג האירוח ואופי המתארחים, ועוד), וחשיבה של המארח עד לפרטים הקטנים ביותר על מנת לאפשר לכם אירוח באיכות גבוהה.

רמת האבזור בצימר

צימרים יוקרתיים יציעו רמת אבזור גבוהה בתוך הצימר, שתאפשר לכם חופשה נינוחה ושלווה יותר. בין הפריטים שתוכלו למצוא בצימר יוקרתי ומאובזר:

 

  • אזור שינה מפנק, מוצע כראוי, נקי, ומרוהט בצורה שתאפשר לכם נינוחות מרבית (מנורות קריאה, שידות מצידי המיטה, מתגים ממוקמים בנוחות עבור התאורה והמיזוג, וכולי)
  • מטבח מאובזר - כולל כלי אוכל; תנור; טוסטר או מכשיר מיקרוגל לחימום אוכל; מקרר מאובזר, בו תוכלו אולי למצוא פירות צוננים, חלב, ואחרים; פינת קפה שיש בה את כל מה שצריך על מנת להכין שתייה חמה; וכדומה.
  • וכמובן - ג'קוזי, בריכה, פנימיים או חיצוניים, נקיים, מטופלים, ורומנטיים.

 

ישנם עוד פינוקים רבים שהצימר היוקרתי שתבחרו עשוי להציע לכם. חשוב לברר מבעוד מועד מהי רמת התחזוקה של הצימר ואיזה סוג של אבזור אתם צפויים למצוא בו לכשתגיעו.

הפינוקים שמסביב

מלון בוטיק בצפו כנען וילאג' מציעים לעיתים לאורחים שלהם יותר מאשר רק אירוח. זה יכול להיות טיפולי ספא (בתוספת תשלום בדרך כלל); ארוחות בוקר מקומיות עריבות לחיך בהגשה עד לפתח הצימר שלכם בשעה שתקבעו; מסגרת של המלצות, הטבות, ושיתופי פעולה עם אטרקציות, בתי אוכל ומקומות בילוי בסביבת הצימר שיעשירו את החופשה שלכם; ועוד.

אז, איך בוחרים?

בשלב התכנון של החופשה הבאה שלכם, אנחנו ממליצים לבחור צימרים יוקרתיים על פי שיחה עם בעלי הצימר והבנה לעומר של רמת האבזור, השירותים הנכללים באירוח, ואיכות הצימר המוצע לכם (וכמובן, גם המחיר). אם תוכלו לקבל המלצות על הצימרים שאתם שוקלים לבחור, מחברים או באתרי אינטרנט רלוונטיים, תגדילו את הסבירות שבחרתם צימר יוקרתי באמת, מפנק באמת, שיאפשר לכם את חופשת החלומות שלכם.

תיהנו!