גם אני בוטיק

מזה 9 שנים שאנו מנהלים מלון בוטיק קטן בצפון + ספא, העונה לשם " כנען וילאג' " אשר בישוב חד-נס. לארח אנשים זאת עבודה שבאה מעומק פנימי מתוך הלב! למזלנו הקהל שלנו הוא מהטובים בעולם, בעלי טעם, בעלי אפשרויות, מנוסים, אינטליגנטים ומיוחדים. אנחנו ממש אוהבים את האירוח והן את האורחים אבל לארח בלי להתארח בעיקר בסגנון שאליו אנו מכוונים לוקה בחסר, כמו לדעת לתת ללא היכולת לקבל – זה בעייתי, כאילו לא נתת כלל.

באופן כמעט ספונטני החלטנו לטוס ללונדון למס' ימים להתארח בלב ליבה של אנגליה וכן, לא בצימר יוקרתי אלא בבית של אורחים קבועים שלנו מאז הקמת האחוזה סוזן ופיליפ אשר מגיעים פעמיים בשנה להתארח אצלנו, וכך לאט לאט הופכים לחברים ולמשפחה שלנו.

אז זהו שהחלטתי שאנו חייבים כמארחים מקצועיים ומסורים לחוות אירוח מסוג דומה לשלנו של "מלון בוטיק", ולאפשר לאחרים להעניק לנו חזרה את האהבה הגדולה שאנו נותנים לאורחים.

זהו תהליך ארוך ופנימי שצריכים לעבור כדי לקבל את עצמנו כראויים בדיוק לרמה שאנו מאפשרים לאחרים. הכול מתחיל באהבה, קודם כל את עצמנו ואז אפשר לאהוב את הצוות ואז את האורחים וכו' וכו'...

אהבה גם נמצאת בפרטים הקטנים ואי אפשר להתעלם מכך, פשוט אי אפשר! וזה בדיוק ההבדל בין צימר יוקרתי בצפון לבין מלון בוטיק בצפון .

בפרטים הרבים, הקטנים והגדולים.

אני מכיר בעשור האחרון כ-20,000 מתארחים מהשכבה הסוציואקונומית הגבוהה של החברה, וכל התגובות של כולם זהות באשר לאותה אהבה שמגיעה בהתייחסות השווה לכל אורח.

טוב, אז גם לנו מגיע להרגיש את היחס המיוחד של מלון בוטיק בצפון בדיוק כפי שמרגישים "בכנען וילאג", כמו כן חובה עלינו לחוות זאת.

לונדון מחכה לנו...