מחפשים צימר עם בריכה מחוממת?

על פניו החופשה באירופה תשתלם יותר; היא תקנה לכם יותר לילות בעבור אותו סכום, ותיקח אתכם דרך ביקורת הדרכונים ולא בכביש 6. חופשה זוגית בארץ בצימר יוקרתי, עם בריכה מחוממת או בלעדיה, אולי תעלה יותר עבור לילה, אך תספק לכם שירות ומתקנים איכותיים יותר. בסופו של דבר בארץ תיהנו מחוויית נופש פרטית, מרגיעה, עוצרת נשימה ומחדשת מערכות פי כמה וכמה יותר מאשר חופשה מאורגנת באחד מהיעדים המדוברים.

לא כל צימר יוקרתי בצפון הוא כזה, אולי משום שממהרים מדי לתייג מקומות כיוקרתיים רק משום שהמילה מקדמת טוב יותר את האתר, אך כאשר מודדים את האיכות של המקום והשירות בערכים ברורים שניתן להגדיר – ניקיון, מרחב, פרטיות, ייחוד, תשומת לב לפרטים, טיב ארוחת הבוקר ועוד ועוד מגלים שישנם מספר מקומות בארץ שעולים פי כמה וכמה על מתחריהם בחו"ל.

מלון כנען וילאג' בצפון הוא בדיוק אחד מהמקומות שבהם מהר מאוד מבינים שיש תמורה לאגרה. אם פתחנו בצימר יוקרתי עם בריכה פרטית, הרי שכאן יש לכל אורח סוויטה רחבת ידיים, מעוצבת ומוקפדת וכמובן שבמתחם ישנה בריכה מחוממת שאנו גאים בה מאוד, אבל מילא הגאווה שלנו – היא מקור להנאה שלמה עבור כל אורחינו, בכל גיל ובכל עונה.

אנחנו מבטיחים לכם צימר יוקרתי שבו כל הפינוקים שתוכלו לבקש לכם בחופשה זוגית ומרגיעה – בריכה פרטית וסאונה במתחם הציבורי, טיפולי ספא מקצועיים, מגוונים ומפנקים, ובכל סוויטה מערכת מדיה – טלוויזיה ו-DVD, תוכלו להאזין למוזיקה או לצפות בסרטים מן הספרייה במקום. מכונת קפה וקפסולות שתענוג לשתות במרפסת הפרטית מול הנוף לעת ערב. ג'קוזי זוגי רחב ומענג ומקלחון ענק שבו ניתן להתמסר למים הנופלים עליכם ממעל מראש מקלחת גדול ועוצמתי. מרפסת פרטית כבר אמרנו?

אם חיפשת צימר יוקרתי עם בריכה מחוממת אנחנו כנראה הכתובת המושלמת עבורכם, אבל את תהססו לבדוק בצפון הארץ מקומות דומים – אנחנו מבטיחים לכם שאצלנו או אצל עמיתינו תמצאו חוויית חופשה מעשירה וממלאת לא פחות מאשר בכל מקום בניכר.