מלון בוטיק בצפון רמת הגולן וספא באוירת הצפון השקט

אצלנו, כמלון בוטיק ספא הוא חלק בלתי נפרד מחוויית האירוח שאנו מעניקים ללקוחות, אך אין מדובר בסוג הטיפולים שבהם מורגלים החשדנים לחשוד, אנו מקפידים כי הטיפולים יהיו חווייתיים, ממש כשם שהם מועילים.

מלון בוטיק וספא הולכים יד ביד גם בעיני כל מי שיודע לחפש את סוג האירוח הזה. באותו האופן שבעבר נעשה קישור צמוד בין צימר לג'קוזי, כאן מתחברים שני מושגים שמציינים בפנינו כי האורח שלנו מחפש אחר חופשה שמציעה רגיעה לגוף ולנפש, מקום נקי מכלל רבב והמולה, ושיודע לתת את אותו השקט גם לגופו.

גם אם תורות העיסוי מגיעות אלינו מן המזרח ומן הארצות שבהן המודרניזציה פחות לופתת, הם השתרשו כחלק מן התרבות המערבית וכמענה לפגעיה שאדם העסוק במרדף אחריה. עיסויים וטיפולי ספא נחשבים במדינות רבות לחלק משגרת היומיום הטיפולית שנוקטים אנשים כלפי עצמם בעומס החיים המודרניים, בעיקר משום שטיפולי ספא ועיסויים שמטרתם להרפות ולהרגיע את כל מערכות הגוף הם כלי יעיל ופשוט למדי שיכול לסייע בכל אלה.

אנו מבינים כי למרות שכולנו היינו רוצים לקחת שעה בשבוע ולמסור את עצמנו בידיו האמונות של מטפל מקצועי, השגרה, העלויות וגם דוחק הזמן לא תמיד מאפשרים להגיע למצב בו אנו מפנקים את עצמנו בטיפול כזה, אך חופשה היא זמן מצוין להתחיל בשינוי, ואפילו אם הוא נעשה בקטן. במהלך חופשה זמננו פנוי, ראשנו נקי ואנו זמינים ומוכנים לקבל טיפול שכזה שעשוי להנחיל שינוי מהותי בחיינו.

במלון בוטיק ספא מתהדר תמיד בסטנדרטים גבוהים הן של הפסיליטיס והן של צוות המטפלים המועסק בו, ולכן ביקור בו הוא הצעה שממש קשה לסרב לה. בכנען וילאג' אנו ממש עמלים לשמור על כל ההקפדה האופיינית לנו על הפרטים הקטנים גם בחוויית הספא. אורח שמגיע לקבל טיפול חש כי הכל מוכן עבורו כך שיוכל להניח למתחים ולמחשבות ולהתמסר לטיפול של הגוף ולרגיעה של הנפש. אנו מאמינים שהאיכות עוברת דרך המגע ודרך תשומת הלב שיודעים מטפלי הספא שלנו להעניק וכי סביבתו של מלון בוטיק מוקפד באווירה הצפונית השקטה רק מוסיפה לכך עוד טעם ושלווה.