יום פינוק וכיף לאישה בהריון

בחודשים האחרונים להיריון נמצאת האישה במצב שמשלב עייפות, רגישות והתרגשות מרובות. הזוגיות, ואפילו הטיפול בעצמה, נדחקים פעמים רבות לקצה סדר העדיפויות לטובת מתן מענה לעייפות הגוברת. חשוב לשים לכך לב, רגע לפני שאתם נדרשים לחזור לתפעל בהרמוניה וכצוות בגידול התינוק שבדרך.


כנען וילאג' הוא מלון בוטיק יוקרתי בגליל, המציע גם ספא איכותי ומקצועי; המפלט האולטימטיבי לנשים בהיריון, רגע לפני הלידה. אתם מוזמנים להעניק לאישה שלכם יום פינוק מיוחד. תוכלו לשלוח אותה לכאן עם חברה או עם אימא, או כמובן להגיע בזוג ולהתפנק ביחד על הרגעים האחרונים לפני הכניסה להורות חדשה.

כדי לוודא שהמנוחה המפנקת הזו מתאפשרת לכם, תחכה לכם אצלנו סוויטה מרווחת ופרטית, עם ג'קוזי ענק בו תוכלו להרפות את הגוף. ניתן להתאים באופן אישי את מידת החום הנכונה והנעימה לכם, וגם כדי שתתאים לנשים בהיריון. כמו כן תמצאו כאן גם מקלחון רחב ידיים ואפילו ספסל נוח בתוכו, כי אין יותר נעים בעת ההיריון מאשר לשבת תחת זרם מים הקולח על הגב שנושא במעמסה.

תוכלו להיכנס למתחם הבריכה הפרטי והמחומם, וליהנות ממנוחה לכל שריר ושריר בגוף בציפה נעימה ומרגיעה לצלילי מוזיקה רוגעת. כמובן שתוכלו ליהנות גם מטיפול ספא זוגי ונפלא בספא האקסקלוסיבי שלנו. בתפריט תמצאו גם טיפולי ספא מקצועיים ובטוחים להיריון, המתאימים לצורכי האישה ההריונית ברגישות רבה.


כשאנו אומרים 'יום פינוק לאישה בהיריון' אנחנו מתכוונים לכך במלוא מובן המילה; מרגע הכניסה ועד החזרה הביתה. מנוחת צהריים ארוכה במיטה נוחה ומפנקת, מרפסת-גינה אישית לכל סוויטה, שפונה אל הנוף והאוויר הפתוח שכולו שקט ומרחב. לכם נשאר רק לנשום את הטבע והשקט פנימה, ולחוש את הביחד ואת תנועות העובר המגיב לרוגע ההולך וממלא אתכם.

בסוויטה תמצאו את כל האביזרים הנחוצים כדי לספק לכם סביבה נעימה לטעמכם - נגן מוזיקה, טלוויזיה ו-DVD (ואפילו ספריית סרטים שמחכה לכם בלובי לשימושכם). לצד כל אלו תוכלו להתפנק עם עוגה ביתית טרייה בכל שעות היום, אותה תוכלו להוסיף לצד הקפה מהמכונה או תה הצמחים שניתן להכין בכל שעה בלובי או בחדר.

כדי להתחיל עוד יום בפינוק נכון, תחכה לכם על שפת הבריכה ארוחת בוקר (או בחדר לפי העדפתכם) מלאה בכל טוב של בריאות, מוצרים איכותיים וטריים, וטעם נפלא. ובעיקר, תחושה בלתי נגמרת שבכל רגע יש מי שמטפל בכם, קשוב לכם ומאפשר לכם לקבל כל מה שאתם צריכים מבלי להפר את המנוחה ותחושת הפינוק הכללית ולו לרגע אחד.