ספא בצפון - מתנה לחגים

האם החגים הם באמת זמן אידיאלי לצאת לחופשה, או שמא אז דווקא כל אתרי הנופש עמוסים יותר מתמיד? הדילמה הנצחית בעולם התיירות הישראלי. לשמחתנו אנחנו יכולים לבשר לכם שכל זמן הוא זמן טוב לחופשה, בעיקר במלונות בוטיק בצפון, שבהם אף פעם לא עמוס מדי, פשוט משום שדואגים להקפיד על חלוקה נכונה, מינון מוקפד ואירוח שאיננו פוגע בתחושת הנופש.

אז הנה לכם התשובה – החגים בפתח, יש לכם הזדמנות לנצל כמה ימי חופשה שמתקבצים להם יחדיו ואתם עדיין מחפשים איך לנצל אותם הכי טוב שאפשר? ספא בצפון כמתנה לחג לבטח יתקבל בברכה ע"י בן/ בת הזוג, ויפתח לכם, ביחד, שער לשנה מתוקה במיוחד.

ספא בצפון – מתנה לחגים
החיפוש אחר מתנות לחג היום הוא יותר מטלה מאשר רוח החג. תחושת המחוייבות להחליף בינינו מתנות, לחפש אחר עוד פריט 'מקורי', עוד שרעיון שטרם חשבנו עליו או הברקה שתפתיע הופכת את הנתינה, לא פעם, למייגעת ופוגעת ברוח החג החגיגית. אבל מתנה שמיועדת באותה מידה לתת ולקבל – תודו שזה נשמע כמו הצעה שאי אפשר לסרב לה.

נכון, אי אפשר לשמור את זה על המדף, אין לזה פתק החלפה ולא תוכלו לשים את זה במרכז שולחן החג להתפאר, אבל מי לא היה רוצה לדעת שבסוף ארוחת החג (במידה ואי אפשר לוותר עליה) אפשר לגשת לארוז תיק קטן, כי כמתנה לחג הוא קיבל הזמנה לספא בצפון?

בכנען וילאג' אנחנו מזמינים אתכם להתפנק ולפנק את היקרים לכם – בני זוג, הורים, חברים, מי שממש תרצו לבלות איתו את הימים הראשונים של שנה חדשה – ולהגיע אלינו ליום שכולו פינוק ספא בצפון. במקום יחכו לכם מטפלים מקצועיים ומנוסים שיעניקו לכם, ביחד או לחוד, עיסוי נפלא בשמנים נעימים, בחדרי הספא המעוצבים והנוחים שלנו, שיפתח לכם את השנה באווירה של רוגע ופינוק.

אם יש לכם זמן להישאר נשמח לארח אתכם באחת מהסוויטות המקסימות שלנו. כל סוויטה פונה אל הנוף של הגולן, טובלת בטבע וצמחייה ומפלסת לכם שביל לפרטיות מלאה – לנוח, לנפוש, לבלות ביחד, להירגע.

אם עוד לא מצאתם מתנה לחג, ספא בצפון הוא בדיוק מה שחיפשתם השנה...