מחפשים מלון בוטיק בצפון הגליל?

כזה הוא ההבדל בינינו לבין אורחינו ממרכז הארץ – הדרך מתל אביב לכאן תמיד ארוכה יותר מאשר זו בכיוון ההפוך. אבל אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שארצנו היפה היא גם קטנטונת, ושהמרחק מפה לשם, מגליל לגולן, הוא בעצם כעוביו של קו על מפת הארץ, עוד נסיעה קצרה והגעתם.

כנען וילאג' הוא מלון בוטיק בצפון הגליל, יישוב המשתייך למעשה למועצה האזורית גולן הנושק לגבולותיו של הגליל העליון. אבל הרשו לנו להבטיח לכם דבר אחד – את הנוף והיופי השמורים לחבל ארץ נפלא זה, ושילוו אתכם לאורך הדרך עד אלינו, אתם בין כה וכה הולכים להשאיר מאחור. מרגע שנכנסים למתחם הנופש של כנען וילאג' כמעט אף אחד לא רוצה לצאת, מפה והלאה אפשר לקרוא לזה מלון בוטיק בגליל או מלון בוטיק בגולן, לכם זה כבר לא ישנה... אתם תמצאו את עצמכם במעבר רך לפאזה אחרת, למצב רגיעה ושחרור מוחלט, מוכנים להתמסר לחוויית נופש שתעטוף אתכם מכף רגל ועד ראש.

מרבית אורחינו לא מגיעים לכאן כדי לטייל באזור. הם נהנים מיופיים של הגליל והכנרת במהלך הנסיעה, בעיקר בימים אלו שלאחר הגשמים בהם היא מלאה. הנסיעה מלווה בטבע ויופי שממלאים את הנפש בשלווה ורוגע, מסייעים להוריד הילוך ולנשום פנימה את כל הטוב שיש לאזור להציע ומכינים אתכם בדיוק למצב הנכון להיכנס בו לאווירת החופשה. 

כשתניחו את כף רגלכם על סיפנו, תגלו מלון בוטיק המשקיף אל ימת הגליל, שעושה שימוש בכל הטוב המקומי כדי לפנק אתכם בכל רמות חושיכם. עיצוב החדרים והמתחם הפרטי הצופה אל הנוף המקסים, ארוחות הבוקר המגוונות שמיוצרות מדי יום מן השפע העונתי של המטבח המקומי וטמפו צפוני של אירוח מפנק ועוטף באהבה ורכות.

אנחנו נעשה הכל כדי שתוכלו להתנתק ממירוץ היומיום, להאט את הקצב ולהשתלב בפעימה הטבעית של חופשה צפונית, רגועה ומזינה לגוף ולנשמה, כך שבפעם הבאה כשתזדקקו לחופשה אמיתית וטובה כבר לא תחפשו מלון בוטיק בגליל או בכלל, אנחנו יודעים שפשוט תרימו טלפון להזמין לכם אחת כזו בכנען וילאג', ואנחנו, כתמיד, נחכה לכם כאן.