מלונות יוקרה בצפון – יש חיה כזאת?

 מלונות יוקרה בצפון, דווקא בהחלט יש חיה כזאת! 

נכון, בעולם הם קיימים כבר עשרות שנים, אם לא יותר מכך. שנים של תיירות ואירוח פיתחו ענף מלונות מפנקים אשר יודעים להעניק תשומת לב לפרטים ממש כמו לאורח עצמו, כאלה שיודעים לדקדק בפרטי המנה שהוזמנה, בעידון המצעים הפרושים על מזרן ברכות מדויקת ובפניה מנומסת אל האורח. ונכון גם שכל מי שיודע להעריך חופשה איכותית ער לכל הדקויות הללו בדיוק. אבל רגישותם של תיירים ישראליים רבים העלתה את המודעות לכך גם כאן בקרבנו, ולצידה של תיירות מבוססת בתי הארחה, בתי מלון וצימרים, עלתה וצמחה כאן תרבות של מלונות יוקרה בצפון, שלא יביישו שום מקום אחר בעולם.

ואנחנו לא אומרים לכם זאת רק כבעליו של מלון בוטיק יוקרתי ומוקפד, אלא גם כתיירים ונופשים מושבעים אנחנו יודעים כי אצלנו, הישראלים, כמו בכל עם אחר למעשה, נחלקים התיירים לכמה קבוצות באופן לגיטימי ושאין שום סיבה לזלזל בו. לצד המשפחות הנהנות לנפוש בצוותא, לצד הטיילים הצעירים וחובבי החופשה האתגרית, קיימת קבוצה גדולה ובולטת לא פחות של תיירים ישראליים שאוהבים את הפינוק והלוקסוס שבחופשה, ושגם מחפשים אותה כאן, קרוב לבית.

ציניקנים מלינים על מחיריהן של חופשות במלונות יוקרה בצפון, אלו על פי רוב מובילים את הגישה לפיה מוטב לשלם על כרטיס טיסה ולזכות בחופשת הכל כלול בלוקיישן תיירותי קרוב מחוץ לגבולות הארץ, וזה בסדר גמור. אך עבור אלו אשר אוהבים את השקט והעידון, את הרכות שבאירוח ואת התחושה שיודעת להעניק חופשה שעוטפת אותך בתשומת לב ובמחשבה רבה ואינטימית על כל פרט ופרט שמרכיבים עבורם את חוויית הנופש, מלונות יוקרה בצפון כבר אינם בשורה חדשה, והם מקפידים להמשיך להכיר ולפקוד אותם, ובכך לשלב את אהבתם לנופש איכותי עם אהבתם לנופי הארץ שאין שני להם.

כמו כנען וילאג' קיימים עוד מלונות יוקרה בארץ שיודעים לתת את השירות המלא והאיכות הבלתי מתפשרת, ואנו גאים להזמין אתכם אלינו, כמו גם אל חברינו ושותפינו לתחום אירוח היוקרה בצפון, להתענג ולגלות סטנדרט אירוח ישראלי גבוה וראוי.