יום נישואין 25 - מלון בוטיק בצפון זו המתנה!

זוגות שחוגגים יום נישואין 25, "חתונת כסף", מן הסתם אינם כבר צעירים מאוד המצויים בשיא הסערה של ניהול משפחה וקריירה ויחד עם זאת אינם משתייכים לגיל הזהב כמי שחוגגים חתונת זהב, ולכן כאנשי אמצע החיים כל האפשרויות לציון האירוע עדיין פתוחות בפניכם.

חצי יובל של זוגיות שעדיין ראויה לציון ושמחה הוא הישג שאין לבטל במחי יד. זוהי הזדמנות לחגוג את הזוגיות שלכם, לבלות זה במחיצת זו ביחידות ובפרטיות, להקדיש זמן לנוסטלגיה כמו גם לתכנון העתיד והנאה מן ההווה, ולהתענג על הישג רב משמעות וערך כמו בניית משפחה ושימור יחסיכם לאורך השנים. אם אתם עדיין זוג רומנטי שנהנה להפתיע מדי פעם חגיגת יום נישואין מתנה במלון בוטיק בצפון יכולה להיות הפתעה שתזכרו למחצית היובל הבאה.

בכנען וילאג' אנחנו מארחים זוגות רבים החוגגים ימי נישואין, אך יום נישואין 25 איננו דבר שנתקלים בו כל יום בזמננו... היות שכך, במקום שמקבל לחיקו כל כך הרבה זוגות בשלבים שונים בחיים, חוגגי חתונת כסף מתקבלים כאן כאורחי VIP.

אירוח בסוויטה פרטית, מעוצבת ומפנקת תתחיל את החופשה שלכם באווירה של פינוק ומנוחה אמיתית. תמצאו כאן מקום שכולו מתוכנן לענות על כל רצון וצורך שתביעו במהלך החופשה. היותה של הסוויטה רחבת ידיים מאפשרת שילוב בין קירבה ואינטימיות לבין פרטיות שכל אחד עשוי לרצות לעצמו במהלך החופשה.
במתחם הציבורי של כנען וילאג' תמצאו בריכה ייחודית, בטמפרטורה נעימה כל השנה, המוקפת בשטח המיועד לישיבה, רביצה, מנוחה או קריאה כאוות נפשכם, וכן סאונה מענגת ופינת קפה הפתוחה כל היום ובה עוגות טריות וריחניות, סלסלת פירות העונה וכל סוגי הקפה להכנה עצמאית ככל שתחפצו, מוסיפות תחושה ביתית ועוטפת לשהותכם.

את ארוחת הבוקר העשויה מיטב החומרים מן המטבח המקומי תוכלו להגיע ולקבל אל השולחן המונח לצד הבריכה או ישירות בשירות מיוחד אל חדרכם, שם תוכלו לאכול במרפסת הפרטית המשקיפה אל הנוף המהמם של הכנרת ואזור הגולן.

את השאר נשמור בינתיים לעצמנו, כדי שבכל זאת תוכלו ליהנות משלל פינוקים קטנים והפתעות ששמורים לחגיגות מיוחדות במיוחד...