צימרים יוקרתיים בצפון

זוגות רבים בעלי משפחות לוקחים כמובן מאליו חופשה משפחתית, אבל בקושי רב מגיעים לחשוב על בילוי זוגי ליום הנישואין למשל, בוודאי שלא בריחה חשאית ליומיים לאילו צימרים יוקרתיים בצפון... בוודאי ובוודאי לזוגיות שלנו.

תפיסת עולמנו גורסת קצת אחרת – כן! צריך לפנק ולתת כמה שרק אפשר ולכל מי שיקר לליבנו. צריך לחגוג חגים משפחתיים, לקיים מסורות ולהשתתף בשמחות אהובינו. אבל לפני הכול, כדי שיאהבו אותנו עלינו לאהוב את עצמנו, וכדי לפנק אחרים עלינו להתפנות להתפנק בעצמנו על בסיס קבע. בין שבזוג או ביחידים, החיים העמוסים שלנו שולחים לנו צו פינוק מיידי, ודורשים שנעניק לעצמנו רגע של רוגע תקופתי, וישנן לא מעט דרכים לעשות זאת, וביניהן – לשים פעמינו לעבר 
צימר יוקרתי בצפון, להזמין לעצמנו מסאז' איכותי, לחמוק באמצע יום עבודה לסרט או לים, שבת שלמה לא לענות לטלפונים... ככפי שידכם משגת וכיד הדמיון הטובה עליכם.

בילוי חופשה בצימרים יוקרתיים בצפון אולי כרוך בעלות לא מבוטלת, בעצם – אפילו לא אולי, מדובר בחופשה שגוררת הוצאה כספית גדולה יחסית, אך אנחנו ממליצים לראות בה השקעה, לטווח ארוך. אם מצאתם מקום שאכן עונה על הקריטריונים הדרושים כדי לכנות עצמו "יוקרתי", תגלו שחופשה כזו איננה דומה לחופשה בבית מלון בלב ההמון, או אפילו לבילוי בצימרים משפחתיים סטנדרטים. צימרים יוקרתיים אמיתיים, כפי שתוכלו למצוא בכנען וילאג' וגם במקומות נוספים בצפון, מוכרחים להציע לכם רמת אירוח ונופש גבוהות יותר.

אצלנו תגלו שיש דגש מיוחד על פינוק ושקט. אנחנו מאמינים שפינוק היא לא מילה גסה – להיפך, כל המרבה הרי זה משובח. לכן הסוויטות שלנו תוכננו לפנק את השוהים בהן מכף רגל ועד ראש, השקט והפרטיות במקום נועדו להאט את הקצב הפועם בנו ביומיום, הבריכה תוכננה ונבנתה לעטוף את כל מי שנכנס, פינת הקפה מפיצה ריחות אפיה דרך קבע, והספא שלנו הוא הפינוק המקצועי והאיכותי ביותר שתוכלו לבקש לעצמכם. אולי זו הסיבה שאנחנו יכולים לקרוא לכנען וילאג' אחוזת צימרים יוקרתיים – כי עבורנו פינוק הוא לא מילה גסה, אלא מקצוע.