מה אפשר לעשות ביום כיף זוגי בצפון?

מחקרים רבים מראים כי בעוד רמה סבירה של מתח היא בריאה לגוף, מתח במנות גדושות מדי מביא אותנו לא רק לתחושת פספוס של ימים מהחיים, אלא גם לתשישות ופגיעה בבריאותינו. רובנו לא צריכים מחקרים אקדמיים כדי לזהות מתי בחיינו אנחנו פשוט צריכים מעט חופש ולו של יום בודד אחד.

אז הנה החדשות הטובות: זה באמת לא כל כך מסובך לקחת פסק זמן קצר ולצאת קצת מהשגרה – הודיעו על יום חופש בעבודה, ארגנו אחד גם עבור בן/בת הזוג, וצאו ליום כיף רומנטי. יום אחד של התאווררות יעשה ניסים למצב הרוח ולתחושת הקרבה ביניכם.


מה אפשר לעשות ביום כיף זוגי בצפון?

המתפנקים שביניכם, יוכלו לארגן יום כיף שיכיל טיפול או עיסוי זוגי, בו תשכבו זה לצד זו ותקבלו עיסוי (משני מעסים) בו זמנית או עיסוי בארבע ידיים כאשר זוג אחד הן ידיו של מעסה מקצוען והזוג השני ידיו האוהבות של בן / בת הזוג. עוד בתוכנית פינוקי ספא, ארוחות טובות, התרגעות, והמון שלווה וזמן איכות ביחד.

חובבי ספורט אקסטרים יוכלו לארגן יום כיף שיכלול טיול רגלי או ממונע (טרקטורונים, מכוניות באגי, וכולי), או אפילו לצאת לטיול ארוך על גב סוס.

מי שמתאים להם דווקא יום כיף רומנטי המוקדש לחגיגת הזוגיות, למשל אם הוא בא לציין תאריך מיוחד, תוכלו לבלות את היום ביחד, לחלק את הזמן בין התחביבים שלכם, להעלות זיכרונות (למשל לבקר בכתובת הבית הראשון שבו גרתם ביחד, לעשות ביחד משהו שפעם נהגתם לעשות באופן קבוע, וכולי), להתרענן ולהתפנק בזמן איכות משותף.


איפה מבלים יום כיף זוגי בצפון?

אפשר כמובן להפוך את יום הכיף המתוכנן שלכם לחופשה מפנקת בחו"ל, אבל – לא חייבים בכל פעם שרוצים לברוח לרגע מהשגרה להפוך את העניין למבצע יקר ומורכב של מספר ימים.

יום כיף זוגי בצפון הארץ למשל מציע שלל אטרקציות, פינוקים, נופים מרהיבים (בכל עונה יש מראות ייחודיים בצפון) והמון בתי עסק שערוכים להציע לכם פינוקים מלוא החופן והצעות ייחודיות לאטרקציות ובילויים שלא תמצאו במרכז (או כאלה שכן, אבל ברמה אחרת, וכמובן, בנופים אחרים...).

נסיעה מאזור המרכז ליום כיף רומנטי בצפון תארך כשעתיים שלוש, בשילוב ארוחת בוקר נינוחה בדרך, ואם אפשר גם שיחה קולחת תוך כדי הנסיעה, תהפכו גם אותה לחלק מהפינוק שלכם. תיהנו!