לחגוג את תחילת השנה החדשה במלון בוטיק בצפון

 שנהיה לראש ולא לזנב

ראש השנה הוא "יריית הפתיחה" של השנה החדשה, ומבקרים רבים במלונות בוטיק בצפון מספרים לנו, שהם מאמינים כי הרוח שבה אנחנו מקבלים את השנה החדשה, תהיה זו שתשרה עלינו לאורך כל השנה - וזו סיבה מספיק טובה, לטעמינו, לדאוג לפתיחת שנה ברגל ימין. למשל, ארזו את בן או בת הזוג, או אפילו את כל המשפחה, ובנסיעה של שעה או שעתיים, הגיעו לגן עדן עלי אדמות, לפינת חמד שתאפשר לכם זמן איכות ביחד, הרפתקאות, טעימות, מנוחה, הטענת מצברים, ואולי אפילו איזו התאהבות מחדש... ממש כאן, בישראל שלנו, במלונות בוטיק שיש להם המון מה להציע לכם, בצפון הארץ.

לנוח, להתפנק, להתחדש

מלונות בוטיק שונים בצפון שמים דגש על אירוח בוטיקי, כלומר, מעט אורחים בכל עת, והמון שימת לב לאיכות השהייה של האורחים במלון. במלונות בוטיק איכותיים כאלה, תוכלו לקבל שקט יקר מפז, פינוקים ותוספות ביד נדיבה, ריהוט נוח (כלומר, מיטה איכותית ומפנקת לשנת לילה טובה באמת - כזו שאתם אולי מתגעגעים אליה), אבזור שיענה על כל הציפיות ויותר, ואנשי שירות שיהיו שם, בכל שעה, לענות לכל שאלה ולסייע בכל עניין. אירוח שכזה, בעיקר עבור אלה מאיתנו שהימים שלהם מתחילים מוקדם ונגמרים מאוחר, מאוחר... שמעבירים את הימים בעומס, בלחץ, בטיפול באלף דברים בו זמנית - עשוי להיות זמן של "אתחול מחדש", זמן של שקט, של שלווה, זמן נדרש כל כך של חזרה לקצב הטבעי שלכם.

אבל אם לא בא לי דווקא מנוחה?

עבור אלה מבינינו שאוהבים פעילות, אנחנו רוצים להזכיר שצפון הארץ מציע שפע, ממש מכל טוב, של כל פעילות שתוכלו רק לדמיין - מסעדות ובתי אוכל ייחודיים ומפתים, טיולים ומסלולי הליכה בנוף פראי עוצר נשימה (בכל עונה של השנה!), אטרקציות מטריפות כמו בנג'י, טרקטורונים, טיולי סוסים, וכדומה, סדנאות יצירה חד פעמיות וטיפולי גוף נפש מסקרנים ומבריאים, ועוד, ועוד. תוכלו לתכנן לעצמכם בשילוב עם המנוחה שיאפשרו מלונות הבוטיק שאותם תבחרו בצפון, גם ביקורים באתרים, אטרקציות ופעילויות שיתאימו לכל אחד מהמבלים בקבוצה שלכם.

נשמח לארח אתכם!

מלון כנען וילאג', מלון בוטיק בחד נס, מזמין אתכם לחגוג את ראש השנה ממש כאן, בצפון הפראי והנפלא, ביחד איתנו. זוהי העונה בשנה שבה האדמה מתעוררת לחיים, אוויר הלילה הופך קריר והסתיו כבר כמעט ונותן את אותותיו. בואו להתחיל את השנה בדרך הכי מפנקת שאפשר - בסוף שבוע, בחופשה קצרה או ארוכה, עם הילדים או בלי - במלונות הבוטיק הנפלאים שבצפון הארץ שלנו.