צימרים יוקרתיים - האמת יצאה לאור

רבים איבדו אמון באינפורמציה המגיעה אינטרנטית דרך האתרים הללו. התמונות לא דוברות אמת וכן גם ההמלצות שכנראה נכתבו ע"י החברים של המארחים.

מעז יצא מתוק ואתר Booking הבינלאומי חקק על דיגלו את הסלוגן: Real guests Real stay Real opinion

נכנס לזירה גם TripAdvisor אתר ההמלצות הבינלאומי. שני שחקנים ראשיים הפונים לקהל התיירים והן לקהל הישראלי. שם ניתן לקבל מידע רלוונטי בתשעים ושמונה אחוז מדויק. יש קשר בין המציאות ולמידע המופיע באתר.

את חוויות האורחים שהתארחו במלון בוטיק בצפון או ב צימר יוקרתי בצפון ניתן להבין ע"י חוות הדעת אשר ניתנות רק למי שבאמת התארח ושילם! וזה בכל הפרטים האפשריים אודות האירוח והמקום, הרי זה מה שאנו עושים כאשר אנו שוהים בחו"ל.

מארחים אשר מציגים את המקום שלהם כמלון בוטיק בצפון או צימרים יוקרתיים ,ואין המונח מתאים למציאות, האורחים יציינו זאת ואז הרי אנחנו נוכל לדעת. כמו כן, כל פיסת מידע מוצגת לפנינו כגון מי ומתי האורחים האחרונים היו או הזמינו מקום.

מלון בוטיק קטן – הינו מקום המתנהל כמלון. יש לובי וקבלה עם צוות המארח בכל שעות היום. ישנה ארוחת בוקר הנעשית במקום ומוגשת כמו במסעדה או מלון ע"י הצוות.

כמו כן ישנו מקום מפגש מרכזי (בדרך כלל סביב ברכת השחייה) שבו ניתן להתפנק ולפגוש את שאר האורחים בין אם מתארחים יחד כקבוצה או כזוגות בודדים. תחזוקת המלון בוטיק והניקיון חייבים להיות ברמה מאוד גבוהה.

סוויטות – בדרך כלל גודל הסוויטה הינו פי שניים או פי שלושה מגודל חדר במלון סטנדרטי (בין 40-50 מ"ר). מאוד משמעותי לתחושת הבוטיק, רמת עיצוב מאוד גבוהה וכן אבזור היורד לפרטים הקטנים ביותר.

מעל לכל האורח מרגיש שיש מי שמטפל בו ורוצה שתהיה לו חופשה נעימה הוא מרגיש רצוי ושייך במלון בוטיק יש לרוב שרותי ספא הכוללים צוות מטפלות מקצועי מאוד ומגוון עיסויים לבחירה. צימרים יוקרתיים אינם חייבים במכלול המהווה את תחושת המלון והשטחים המרכזיים.

נא לזכור!!! מה שבזול הוא ביוקר וההפך. בדרך כלל המחיר משתלם כי חופשה זוגית רעה נצרבת הרבה זמן בזיכרון כחוויה מפוספסת, לעומת חופשה מיוחדת המאפשר שמחה ואויר לנשימה כל פעם שנזכרים בה מחדש.