לחגוג את ראש השנה במלון בוטיק בצפון הגליל

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים מחדש. והם בוחרים שלא להתכנס במסגרת רוויית הלחצים הזו, אלא לחגוג את החגים בפורמט מצומצם או נעים יותר. דרך אחת, למשל, היא לחגוג את ראש השנה במלונות בוטיק - מלון ספא בצפון, צימרים יוקרתיים, או מקומות אירוח שלווים ובוטיקיים, עם או בלי ארוחת חג, לפי המסורת או בדרך חדשה לגמרי משלכם.

השנה, תחגגו את החג בדרך שלכם

הקונבנציות הופכות לעיתים לאזיקים שקשה להשתחרר מהם. זה אולי זמן טוב, לנער את ההחלטות הישנות, ולאפשר לעצמכם להחליט מחדש. אם כל ארוחת חג נגמרת בברוגז של חודש, אם לא נעים לכם בארוחות האלה, או אם השנה בא לכם לקחת אחריות על הבחירות שלכם ולהחליט משהו קצת אחר - למה שלא תשקלו חופשה קצרה בצפון, במלון ספא מפנק בצפון עם טיפולי ספא ייחודיים, ותתחילו הפעם את השנה בדיוק כמו שמתאים לכם?

ראש השנה במלון ספא בצפון - כי אומרים שאיך שתפתחו את השנה יקרין על כל התנהלותה

ראש השנה הוא חג מיוחד במסורת היהודית והישראלית. קרוב ליום כיפור, הוא נותן את אות הפתיחה לשנה חדשה, שבה הכל יכול להשתנות. על פי המסורת, זה הזמן "לחשב מסלול מחדש". לחשוב איך הייתם רוצים שהדברים יהיו ומה אתם מאחלים לעצמכם שהשנה יהיה קצת אחר. זה גם הזמן, ליצור שינוי אמיתי בחיים - של עצמכם, של המשפחה, של בני הזוג והילדים, ולהתחייב ליצירת מציאות מתאימה יותר. ראש השנה הוא גם זמן של חשבון נפש, זמן "לסגור חשבונות", לבקש סליחה ממי שצריך, לנקות כעסים ישנים, ולהתחיל ברגל ימין ובלב פתוח ומלא אהבה.

הבחירה לחגוג, או לבלות, את ראש השנהבמלון בוטיק בצפון הגליל או בצימרים יוקרתיים, עשויה להיות בדיוק מה שתצטרכו, על מנת להתחיל את השנה ברגל ימין. קחו לכם את הזמן הזה, לבחור לעצמכם נתיב חדש, משקפיים חדשות דרכן תתבוננו על העולם ועל חייכם, וצאו לדרך חדשה, שמחה וטובה יותר עבורכם.

ראש השנה - דווקא במלונות בוטיק בצפון

ישראל היא ארץ יפהפייה, בעלת שפע של נופים קסומים, אתרים שכיף לבקר בהם, היסטוריה, תרבויות, ועסקים קטנים שיציעו סדנה ייחודית, ארוחה נפלאה, אטרקציה מרתקת, מוצר במלאכת יד ועוד. בצפון הארץ, תמצאו את כל זה ועוד הרבה יותר ממש "מתחת לאף". מלונות בוטיק הפזורים בחלקים היפים של צפון הארץ, יציעו לכם אירוח מפנק, בחדרים אקסקלוסיביים, באווירה שקטה ונינוחה, ועם צוות שנמצא שם על מנת לעזור לכם להפוך את החופשה שלכם למושלמת.

אולי זה בדיוק מה שאתם צריכים עבור חגיגה אותנטית משלכם, אמיתית וכנה, שלא ראש השנה החדשה - מלונות בוטיק שיציעו אווירה מתאימה, נוף בראשיתי ושקט מחוץ לחלון, בפנים מיטה מפנקת, אמבט מאובזר, פינת קפה ותה מלאים כל טוב - ואתם. זו עשויה להיות ההזדמנות שחיכיתם לה - לסגור קצוות ולהתחיל מחדש. שתהיה שנה טובה.