הזמן סוויטה
סגור
X

הצימרון העליון / רונית סבירסקי, ידיעות אחרונות

נכתב על ידי:    בתאריך: 07/07/2008

רונית סבירסקי, ידיעות אחרונות: "בקתות וסוויטות שיגרמו לנו להרגיש, ללילה אחד לפחות, כמו מלכים.." מה יגרום גם לבעליה של אחוזת מפוארת ומפנקת לצאת לחופשת צימרים? אולי אחוזה עוד יותר מפוארת. אבי וענת כנען תקעו יתד במושב חד נס במורדות הגולן, מצפון ל כנרת. ב- 1995 הם בנו שם ארבעה צימרים...

"הצימרון עליון" / רונית סבירסקי, ידיעות אחרונות:
הטרנד החם בעולם האירוח הפרטי: סוויטות ובקתות שיגרמו לנו להרגיש, ללילה אחד לפחות, כמו מלכים.
איך הפכו ה-צימרים למעוז הרומנטיקה הישראלית...? איך זה שאלה שמתמקחים על מחיר גביע יוגורט מוכנים לשלם משכורת מינימום על שני
לילות ב-צימר סוויטה? כנראה שיש בזה משהו: הבדידות, השלווה, הציפורים המצייצות והפינוקים מתדלקים את אש האהבה - והרי לשם כך נבראו הצימרים, לא?
 
מה יגרום גם לבעליה של אחוזת מפוארת ומפנקת לצאת לחופשת צימרים? אולי אחוזה עוד יותר מפוארת. אבי וענת כנען תקעו יתד במושב חד נס במורדות הגולן, מצפון לכנרת. ב- 1995 הם בנו שם חמישה צימרים יוקרתייםהגישו ארוחות בוקר מתוצרת עצמית ואבי העניק טיפולי שיאצו לאורחים. לפני שלוש שנים הקימו את כנען וילאג', שהיה מבחינתם הגשמת חלום.
 
להמשך קריאה:
צימרים מומלצים בחד נס   צימרים מומלצים בצפון
 

צימרים מומלצים לנופש בצפון

"יוצאים לנופש שקט" / כלכליסט:
אם בשנות החמישים והשישים נהגה האוכלוסייה הבוגרת לצאת לבתי הבראה, הרי שבסוף שנות התשעים נולדו מלונות הספא. גם מספרם של מלונות בוטיק שילדים מנועים מלהתארח בהם הולך וגדל, וכך גם בצימרים המשפחתיים. בכל המלונות והצימרים השקטים יחכו לאורח תפריט מגוון של טיפולים וארוחות גורמה על טהרת הבריאות.

כנען וילאג', חד נס: "אנחנו נותנים מוצר שמתאים גם לנו", אומר אבי כנען מכנען וילאג'. "מי שרוצה שקט וחופש אופטימלי ומקסימלי לא יכול ליהנות כשיש ילדים בסביבה", הוא מסביר. "אנחנו מתקרבים לגיל 50, ונתינה למבוגרים מתאימה לנו".

 את כנען וילאג' הקים כנען במושב חד נס עם אשתו ענת. הוא אדריכל והיא יועצת ארגונית. "אני למדתי גם שיאצו ורפואה סינית, ענת טיפלה במסגרת של סדנאות, ויחד גילינו שמזה אנחנו שואבים את מרב הסיפוק. 13 שנה התעסקנו בתיירות. היו לנו צימרים בחד נס, ולפני שמונה חודשים החלטנו לשנות. תכננו להשקיע מיליון שקל, בפועל השקענו 2.5 מיליון, ובתוך חצי שנה הקמנו את כנען וילאג' ".

במקום חמש סוויטות, ארוחת בוקר על שפת הבריכה המחוממת, שירות 24 שעות ביממה, שתייה וכיבוד קל ואלכוהול חופשי.

לקריאה בהרחבה:

צימרים מומלצים לנופש בצפון
 

צימרים מומלצים בחד נס

"סליחה יש לך אש?"
משעמם ב-צימר?
דרך לשרוף זמן: מתחזים לזוג בבקתת ציידים, מנסים להדליק את האח ונשארים ערים כדי לשמור על הגחלת.
צימרים מומלצים עם תמרות עשן.
לאן נוסעים: ישוב קטן בגולן שמשקיף אל הכנרת.
5 סוויטות עם שמות של של אבני חן מהן נגזרת הצבעוניות השלטת בסוויטה.
בכל סוויטה מיטת קינג-סייז, ג'קוזי גדול, טלוויזיה בלווין, חדר רצחה מפנק עם פינת איפור ותמרוקים, פינת אירוח עם יין, פירות, עוגיות שתייה קלה, פירות יבשים, קפה ותה. לכל ה סוויטות מתחם ספא משותף הכולל חדרי טיפולים, סאונה, ג'קוזי ובריכה מקורה ומחוממת..
לקריאה נוספת:
 
צימרים מומלצים בצפון
הצימרון העליון / רונית סבירסקי, ידיעות אחרונות