הזמן סוויטה
סגור
X

"כנעניות מעודכנת" / גלובס

נכתב על ידי:    בתאריך: 16/04/2016

במקום, שמזכיר אחוזה בפרובנס, חמש סוויטות רחבות ידיים שצופות אל הכנרת ולכל אחת מהן גם מרפסת גן אינטימית לחלוטין. במקום גם ספא פרטי עם צוות מטפלים קבוע ואפשרות לטיפולים מכל הסוגים, כולל טיפולים זוגיים...

אל סיירת מטכ"ל של אחוזות האירוח הצפוניות (ומי שיקרא להן צימר ייענש) מצטרף כנען וילאג' ספא, שהקימו אבי וענת בחד נס מעל הכנרת.
כנען וילאג' ספא אולי מופיע במדריך הצימרים, אבל מיישר קו עם החברים ממזרח ומצפון.

במקום, שמזכיר אחוזה בפרובנס, חמש סוויטות רחבות ידיים שצופות אל הכנרת, לכל אחת גם מרפסת גן אינטימית לחלוטין הטובעת בצמחייה. בין הסוויטות נמצאת בריכה שמחוממת בחורף ל- 36 מעלות. במקום גם ספא פרטי - לא מיטות עיסוי שניצבות באמצע החדר ומטפל שהוזעק למקום, אלא ממש ספא פרטי עם צוות מטפלים קבוע ואפשרות לטיפולים מכל הסוגים, כולל עיסויים זוגיים.

"כנעניות מעודכנת", חגית ברונסקי, גלובס

ספא בחד נס כנען וילאג'

אחוזת ספא בחד נס כנען וילאג' נולדה מתוך אהבה ותשוקה לאירוח ומתוך רצון לרגש ולהעניק פינוק אמיתי. האחוזה נמצאת בצפון הארץ, במושב חד נס שבדרום רמת הגולן, וצופה לנופה קסום של הכנרת. חמש סוויטות מפוארות ומרווחות ביותר המכילות את כל הפינוקים שניתן לחלום עליהם בבואכם לנופש רומנטי.

על שפת הבריכה נפנק אתכם במגוון עצום של קוקטיילים, פירות טרופיים ועוגות חלומיות שיחכו רק לכם ומגוון טיפולי ספא שמציע אפשרות נוספת להתפנק.

לפרטים נוספים אודות ספא בחד נס כנען וילאג' אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.