הזמן סוויטה
סגור
X

"יש מחיר לחופש" / ידיעות אחרונות

נכתב על ידי:    בתאריך: 16/04/2016

נירה רוסו, ידיעות אחרונות: נוף משקיף אל הכנרת. לכל חדר גן משלו, עטור צמחייה ישראלית נכונה ומאוקלמת. ספא רציני ומושקע עם לובי קטן וחדרי טיפולים. עיצוב: חדר מרווח, מלא נגיעות אישיות, חכם וחושב על כל פרט. איפה? אחוזת כנען וילאג', מושב חד נס

אחוזת ספא ברמת הגולן, כנען וילאג', נולדה מתוך אהבה לאירוח ומתוך רצון להעניק לאורחי האחוזה התרגעות ופינוק אמיתי.

האחוזה נמצאת במושב חד נס שבדרום רמת הגולן וכוללת חמישה צימרים יוקרתיים במיוחד המכילים את כל הפינוקים שניתן לחלום עליהם,
ולצדם מתחם ספא חמים ומפנק הכולל מגוון טיפולי ספא מפנקים, בריכה (מחוממת בחורף) עם מוזיקה מתחת למים, סאונה יבשה, ג'קוזי חם ופינות ישיבה ושיזוף הפונים כולם אל נופה הקסום של הכנרת.
 
כחלק מנוף אחוזות הספא ומלונות הבוטיק, מקבלת כנען וילאג' מקום של כבוד. בשנה שעברה ערך ערוץ 10 ביקורת בין 3 מלונות בוטיק ואחוזות ספא. אחוזת הספא כנען וילאג' קיבלה את הניקוד והתמורה הגבוהים ביותר. שילוב בין עיצוב מוקפד, שימת לב לפרטים הקטנים, שימוש בחומרי גלם איכותיים, בארוחות אותן מגיש המקום, כל אלה שהופכים אותה לאחוזת ספא מהשורה הראשונה בישראל.
 
בצימר / נירה רוסו
גם אם משתדלים קשה למצוא פגמים במתחם שכולל ספא, חמישה חדרים ובריכה, שענת ואבי כנען הקימו במושב חד נס אשר במורדות רמת הגולן. המתחם שודרג לפני כשנתיים לחמש סוויטות מרווחות, עם הג'קוזי ההכרחי ממש באמצע הסלון, הגינון והפרטיות.

נוף: משקיף אל הכנרת.
גינון: לכל חדר גן משלו.
מסביב: צפון הכנרת, מרכז רמת הגולן.
ספא: רציני ומושקע עם לובי קטן וחדרי טיפולים.
עיסוי: מי שהתנסה מבאי המקום לא חדל להתמוגג מהעיסוי המעורב (עיסוי הווילאג').
אלקטרוניקה: הכול. מכונת אספרסו, מערכת שמע, DVD וספרייה שווה במיוחד של המון סרטים.
איפה? אחוזת כנען וילאג', מושב חד נס.


ספא, רמת הגולן

עושים חיים / תמי חסקלברג, מנטה
שיא הפינוק. הבריכה שבלב מתחם האירוח כנען וילאג' במושב חד נס, שורה ראשונה מול הכנרת, לוקחת את השילוב בין ספא לתיירות צעד אחד קדימה. הבריכה, שפועלת 24 שעות ביממה, צופה בכנרת ומהווה את ליבו של המתחם שבנוי סביבה כמעגל חובק.
 
תוכלו לקבל בה כמובן טיפולי וואטסו, אך גם ליהנות מבילוי בבריכה. אם תתעייפו מכל המנוחה תוכלו לעבור לסאונה היבשה, לחדרי הטיפולים, או לג'קוזי שממוקמים בצמוד לה.
 
ענת ואבי כנען הם דמויות ותיקות בסצנת הצימרים הישראלית. לאחר שנים בהם תפעלו צימרים שהציעו לאורחיהם נוף לכנרת וג'קוזי, הבינו שהדור החדש דורש יותר, והחליטו להראות לו מאיפה זורמת הבריכה. "אחוזת פינוק", הם קראו למתחם החדש שהקימו על חורבות הצימרים המקוריים, והצטרפו בקול תרועה לדור 3.5 של סצנת תיירות הספא בישראל.