הזמן סוויטה
סגור
X

8 ה-צימרים הכי מעוצבים / שרית לוי ישי

נכתב על ידי:    בתאריך: 16/04/2016

שרית לוי ישי, עולם האישה: מהגינה הפרטית של כל אחת מחמש הסוויטות המעוצבות והמפוארות של "כנען וילג'" נשקף נופה הקסום של הכנרת. המתחם ממוקם ביישוב חד נס שברמת הגולן, והוא הוקם על ידי בני הזוג כנען, להם נסיון של שנים באירוח...

צימרים ומלונות בוטיק קטנים בהגדרתם, מכתיבים עיצוביות השונה לגמרי מהעיצוביות של הגרנד הוטלים. מגמת ה"להרגיש בבית" יוצרת צימרים בעלי חללים מעוצבים בסגנון המעניק תחושה אינטימית חמה של בית, בתוספת שיק האופייני לכל צימר. קבלו את ה-צימרים הכי מעוצבים בארץ.
 
מהגינה הפרטית של כל צימר בכנען וילאג' נשקף נופה הקסום של הכנרת. המתחם ממוקם במושב חד נס שברמת הגולן, והוא הוקם על ידי בני הזוג כנען. לשניים ניסיון של שנים באירוח, במטרה להעניק חוויית נופש כוללת של פינוק ולוקסוס תוך הקפדה עצומה על עיצוב פנים וחוץ שישתלבו זה בזה ועם נוף המקום, כששבילי האחוזה עוברים בצמחיה ארצישראלית ומכל מקום מציצה הכנרת.
 
קו העיצוב בכל צימר ובספא הוא חושי וחושני. המיטה רחבה ועטופה במצעים יוקרתיים, חדר האמבטיה מפואר ואביזריו נבחרו בקפידה. ג'קוזי גדול ניצב ליד חלונות זכוכית עצומים הפונים לכנרת. הצימרים, הבריכה והספא מעוצבים בקווים מעוגלים רכים, המעניקים תחושה של רוגע ונינוחות. הקונכייה העוטפת את הבריכה והמוזיקה המתנגנת מתחת למים, מעניקות תחושה עוטפת ושלווה.
 
8 הצימרים הכי מעוצבים, שרית לוי ישי, עולם האישה.
8 ה-צימרים הכי מעוצבים / שרית לוי ישי