הזמן סוויטה
סגור
X

"נגיעה אחת רכה" / שרי מקובר, מעריב

נכתב על ידי:    בתאריך: 16/04/2016

שרי מקובר, מעריב: "בין חבילות הנופש האטרקטיביות באילת ובים המלח, לבין הקריצה הטורקית לניחוח חו"ל, בולטות אחוזות הספא המקומיות. בכוחן של אחוזות הספא הללו להעניק רגעים קסומים של רוח, רומנטיקה, אסתטיקה ויופי.

בין חבילות נופש אטרקטיביות באילת ובים המלח, לבין הקריצה הטורקית לניחוח חו"ל, בולטות אחוזות הספא המקומיות. בכוחן של אחוזות ספא אלו להעניק רגעים קסומים של רוח, רומנטיקה, אסתטיקה ויופי. השפעתן על הגוף והנפש ברוכה ואף ממכרת.

חבילת נופש מוקפדת והרמונית, כוללת ספא מושקע, טיפולים מפנקים, קולינריה מרשימה, חדרים מעוצבים וערכת רוגע שמקמרת בהערכה את גבותיו של האורח הביקורתי ביותר.

לא פשוט לבחור את אחוזות הבריאות, או בשמן העממי יותר, אתרי הספא, הטובים ביותר בארץ. שכן יש מאות בתי מלון / צימרים המתהדרים בספא מצוין ובכל זאת אינם הטובים והמוקפדים ביותר. גם לא חסרים אתרי ספא שמציעים חבילה חד פעמית יומית הכוללת טיפול ובילוי של כמה שעות בג'קוזי, בבריכות בחדר כושר ובמתקני בריאות וספורט. אנחנו התמקדנו באחוזות ספא שמציעות את חבילת נופש השלמה, הכוללת גם אירוח ולינה.

חיפשנו ומצאנו את המקומות שהצליחו לאחד חדרים יפהפיים, אווירה פסטוראלית, ספא מצויד, בריכות גדולות, טיפולים ברמה גבוהה, פינות המתנה מושקעות וחדרי מנוחה שלווים. רק אלו ששקדו על רווחתו של האורח לא פחות מאשר על חיכו וטעמו האישי, הם שנבחרו השנה להרכיב את הרשימה של אותם אתרי הספא הטובים והמפנקים ביותר.

כנען וילאג', חד נס

בלב המושב הקטן חד נס, בין עשרות צימרים, בולט ספא כנען וילאג' - אתר אינטימי ומפנק שבו חמש סוויטות סביב בריכה בצורת קונכייה, נוף קסום וצמחייה.

הסוויטות מרהיבות ביופיין. בכל סוויטה קמין, חדר רחצה מאובזר, פרחים, יין, שוקולד וגינה פרטית עם נוף מרהיב לכנרת. ארוחת בוקר מוגשת לשולחן מול הבריכה. חדרי הטיפולים נעימים ומאובזרים עם מוזיקה שקטה ונעימה. המטפלים אדיבים והמחירים נוחים בהרבה יחסית לאחוזות ספא יקרות. ממש פנינת פינוק ויופי במרכז רמת הגולן.