הזמן סוויטה

הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

אנו רוצים להגיד תודה לכל האורחים שבזכותם זכינו השנה
בתואר Top 1% hotels in the world בטריפ אדוויזר!


כל זה קורה בזכות חוות הדעת המדהימות של האורחים שמתארחים בכנען וילאג'. אנחנו רואים בכם שותפים להצלחה שלנו!זה כבוד גדול לזכות שנה שנייה ברציפות בטריפ אדוויזר, אתר שמדרג אתרי נופש בזכות חוות דעת רלוונטיות ואותנטיות של אורחים. כנען וילאג' הוא מלון בוטיק בצפון המנוהל באינטימיות, עם צוות שמטפל באורחים בתשומת לב רגישה במיוחד, שנותנת פעמים רבות את התחושה של "באתי הביתה".

עוגות הבית שנאפות במקום, הקפה הטרי, הסיידר החם עם יין וקינמון בחורף שמוגש לאורחים בג'קוזי או על שפת הבריכה, הטיפולים בספא, ההמלצות לטיולים באזור ולמסעדות - כל אלו גורמים לאורחים להרגיש שיש מי שמטפל בהם.

תיירים שמגיעים להתארח בכנען וילאג' מגיבים פעמים רבות ליחס האישי והאינטימיות שהם זוכים לה, לעומת החוויה של אירוח בבתי מלון גדולים ומנוכרים. הקסם מתרחש ברגע שאורח עובר את שער הכניסה.

להיות חברים בטריפ אדווייזר מביא אותנו לשאוף למצוינות כל הזמן, להיות רגישים כלפי האורחים, לשים לב לצרכים מיוחדים ולאפשר לכל אחד לחוות חוויית נופש מרגיעה.דעתכם חשובה לנו! נשמח לשמוע על החוויה שלכם בכנען וילאג' >>>גם בערוץ 10 אהבו אותנו - צפו בכתבההסיפור שלנו

כנען וילאג' הוקם מתוך ניסיון של שנים רבות באירוח, לצד ההבנה שיש צורך באירוח אישי יותר, נוגע, אינטימי, הרמוני, מפנק.

כך נולד הרצון להעניק חוויה חושית, מלאה באהבה ומגע לכל אורחינו. אנחנו רואים אורחים רגועים, מחויכים ושמחים, אנשים שטוב להם. אנשים שחוזרים להתארח אצלנו בתחושה שהם שבים הביתה.

ענת, אבי והצוות זמינים לכל אחד ואחת מכם באופן אישי. החוויה מתחילה כשעוברים את שער הווילאג', ובעצם לא מסתיימת ונשארת כזיכרון נפלא.