מלונות בוטיק בצפון - אירופה בישראל

נכתב על ידי: כנען וילאג'    בתאריך: 24/11/2015

כבר לפני שנים רבות גילו זוגות ומשפחות את הקסם של צפון הארץ, בדיוק בתקופה שבה החלו משקים חקלאיים לעבור הסבה לחלקות צימרים צפופות. סוג חופשה זה הפך לסמל הישראליות ולכן גם חל גידול כה רב בתחום עד שהצפיפות עלתה על גדותיה.

כבר לפני שנים רבות גילו זוגות ומשפחות את הקסם של צפון הארץ, בדיוק בתקופה שבה החלו משקים חקלאיים לעבור הסבה לחלקות צימרים צפופות. סוג חופשה זה הפך לסמל הישראליות ולכן גם חל גידול כה רב בתחום עד שהצפיפות עלתה על גדותיה. מלונות בוטיק בצפון אמנם לא מצויים בשפע, מטבע הדברים, אך ישנם כמה שעומדים היטב בהבטחה ומהווים חלופה איכותית למחפשים חופשה זוגית בצפון, ספא בגולןאו פשוט זמן של חופשה שקטה ופרטית.

באירופה, למשל, לא נדיר כלל למצוא מלון בוטיק יוקרתיבפינת רחוב שקט כמעט בכל עיר. תרבות הבילוי שם שונה מאוד משלנו, ומציעה שקט, תשומת לב לפרטים, ייחוד ואיכות, שלא נמדדים בכמות, דציבלים או מידת הצבעוניות והרושם החיצוני. מלונות בוטיק בצפון מקווים להצליח לשחזר את אותה תחושה והבטחה.

בכנען וילאג' למשל, אחד מכמה מלונות בוטיק בצפון הראויים לשמם, תמצאו בדיוק את מאפייני החופשה המדוברים. את הרושם הנדרש של איכות ותשומת לב לפרטים לא ייצגו נברשות, רצפות שיש או אלמנטים טכנולוגיים, כי אם חומרים איכותיים שמייצרים בו זמנית מראה נקי, רך, חמים ומבלי להתעלות מעל הפשטות הנדרשת כדי לחוש בה נינוחות. ארוחת הבוקר מתאפיינת בשימוש בחומרים מקומיים, טריים ורעננים שמביאים בצורה מדוייקת את הטעם העונתי לצלחת ואל חיך האורח. כל פרט ופרט במתחם המשותף מעוצב בנגיעות של תשומת לב ומחשבה מרובה על פרטיות האורחים השוהים בו, על הצורך לייצר רוגע ושקט – פנימי וחיצוני, על הניסיון לעטוף ולתת לכל אורח תחושה שהוא מקבל בדיוק את מה שנחוץ לו.

יתרון גדול לו זוכים מלונות בוטיק בצפון, לעומת עמיתיהם החדשים הצצים חדשות לבקרים בתל אביב ובמרכז, הוא הנוף האופייני לצפון הארץ. הירוק הטבעי, השמש, המרחבים הפתוחים ובמקומות מסויימים וייחודיים המים הזורמים או התצפית על הכנרת, מוסיפים נופך של שקט שמגיע מן הטבע אל החדרים ומחלחל לתוך נימי החופשה שלכם, באופן שאף נוף עירוני לא יכול לעשות.

אנו ממליצים לכם לתור את הרשת ולהכיר את המגוון של מלונות בוטיק בצפון שמחכים לארח אתכם ולהציע לכם חופשה מיוחדת, מעודנת ואיכותית. חשוב לציין שרובם מצליחים גם משום שאינם מארחים משפחות עם ילדים, אלא מבוגרים בלבד.

מלונות בוטיק בצפון - אירופה בישראל