מלון בוטיק בצפון עם אוירה אחרת

נכתב על ידי: כנען וילאג'    בתאריך: 16/04/2016

הקיץ כמעט מאחורינו. ימים חמים, ואפילו חמים מאוד, ודאי עוד מחכים לנו, אבל החודשים הקשים ביותר חלפו, ואחת התחושות שמתעוררות רגע לפני שמגיע הסתיו באופן רשמי, היא הרצון להתנקות, להשיל מעצמנו את העומס שנוצר בחסות החום ולהתכונן לתקופה קרירה ואיטית יותר.

הקיץ כמעט מאחורינו. ימים חמים, ואפילו חמים מאוד, ודאי עוד מחכים לנו, אבל החודשים הקשים ביותר חלפו, ואחת התחושות שמתעוררות רגע לפני שמגיע הסתיו באופן רשמי, היא הרצון להתנקות, להשיל מעצמנו את העומס שנוצר בחסות החום ולהתכונן לתקופה קרירה ואיטית יותר. ביומיום – מקלחת ומנוחה טובה יספיקו, אך מדי פעם אנחנו חייבים לעצמנו מנוחה עמוקה, טיפול מפנק וסביבה נקייה ורעננה. מלון בוטיק ספא הוא כל אלה תחת קורת גג אחת.

אזורי המלונות העיקריים אמנם מצויים במרכז הארץ ובאילת, אבל אם אתם מחפשים 
מלון בוטיק בצפון סביר יותר למצוא אחד כזה.

גם מזג האוויר הצפוני מתאים בדיוק לתחושה של סוף הקיץ. הקרירות מגיעה לכאן ראשונה, הערבים נעימים והאוויר מאפשר לשבת ברוח הערב ולתת למחשבות לנדוד. במלון בוטיק תמצאו פרטיות, ספא לטיפולי גוף איכותיים, שקט ושירות איכותיים שיותירו אתכם ללא כל משימה מלבד ההתרגעות.

לא תמיד תמצאו מלון בוטיק בצפון עם ספא צמוד. חלקם מתמקדים באירוח, אחרים בקולינריה ומלונות מסויימים מתמחים בטיפולים מטבעיים המוענקים לנופשים בהם. את סוג החופשה שלכם תוכלו לבחור לפי העדפתכם האישית ולפי ההיצע הקיים ושעליו תוכלו ללמוד באתרי המלונות.

תפיסתית המחשבה הראשונה כשחושבים על חופשה כזו היא על מלון בוטיק יוקרתי, אך בפועל תוכלו למצוא גם מלונות בוטיק פשוטים יחסית, נקיים, מעוצבים ומוקפדים בפרטים, מתמחים בשירות מהמעלה הראשונה אך לא מפוארים, כפי שאולי ניתן היה לחשוב.

חלק ניכר מן התפיסה הבוטיקית במלונאות מקדישה יותר אנרגיה באורח ופחות בתדמית המלון. ההשקעה באורח ובחויית הנופש שלו מכתיבה את הצורך ואופי המתקנים במלון, החדרים מעוצבים בהתאם לתפיסת החוויה שמבקש המלון לעצב עבורכם, וכך כל פרט ופרט מתוכנן להנעים את שהותכם ולא לפאר את תדמיתו של המלון.

בכנען וילאג' מלון בוטיק ספא, תמצאו בדיוק את המתואר כאן. הסוויטות מעוצבות להציע כל פינוק אפשרי – מג'קוזי ועד קפה טוב, אך הן גם מחבקות, ביתיות ומשרות תחושת נינוחות שגורמת לכם להרגיש שייכים למקום מן הרגע הראשון.

את הספא שלנו מפעילים מטפלים מקצועיים, איכותיים ובעלי תודעת שירות, שמעניקים לאורחינו טיפול שעושה טוב לגוף ולנפש כאחד.

אז אם התחלתם להרגיש את רוח הערב הנעימה ותהיתם איך אפשר לצלול עוד לתוך התחושה הזו, אנחנו מזמינים אתכם אלינו – הכל כאן תוכנן, עוצב ומתאים בדיוק לכם.

 

 

מלון בוטיק בצפון עם אוירה אחרת